Sahifa fully responsive WordPress News, Magazine, Newspaper, and blog ThemeForest one of the most versatile website themes in the world.

Hizmetlerimiz

Yüksek teknoloji ürünü teknik ekipmanlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz

Sektöründe önde gelen kuruluşları ile yürüttüğümüz projeler kapsamında, mimari demir dekorasyonpaslanmaz dekorasyonpirinç dekorasyonçelik konstrüksiyon ve korten çelik dekorasyon hizmetleri vermekteyiz.

mimari demir dekorasyon

Mimari Demir Dekorasyon

Mimar ve dekoratörlerimiz tarafından projelendirilen demir tavan, iç ve dış cephe demir dekorasyon işleri restaurant ve mağaza gibi işletmeler için iç ve dış cephe mimari demir dekorasyon işleri alanında uzman ekiplerce uygulanmaktadır.

çelik konstrüksiyon

Çelik Konstrüksiyon

Çelik konstrüksiyon projeleri ile birlikte çelik çatı yapımı fabrika ve benzeri yapıların kaplama işleri, çelik yapı elemanları, çelik temel, çelik kolon, çelik kiriş, çelik döşemeler, çelik profiller, çelik levhaların çizim ve projelendirmesi, yapısal çelik sektörü ve çelik yapılar ve bu alan ile ilgili tüm kategoriler de hizmet vermekteyiz.

elektrostatik toz boya

Elektrostatik Toz Boya

Mimari dekorasyon ve metal projelerimizin yanında üretimini yaptığımız metal dekor ürünlerinin boya ihtiyaçları için elektrostatik toz boya ve fırın boya departmanımız ile de proje ve uygulamalar gerçekleştiriyor, güçlü makine parkurumuz ile her ebattaki metal ve fırın boya işlerinde hizmet veriyoruz.

paslanmaz çelik mimari dekorasyon

Mimari Paslanmaz Dekorasyon

Restaurant mutfakları, mağaza stantları, işletme merdiven korkulukları gibi alanlarda korozyona ve paslanmaya karşı dirençli olması beklenen bölgelerdeki metal uygulamalar için mimari paslanmaz dekorasyon projelendime ve uygulama hizmetleri veriyoruz.

mimari pirinç dekor dekorasyon

Mimari Pirinç Dekorasyon

Pirinç bakır ve çinko malzemelerinin alaşımı ile imal edildiğinden korozyona dayanıklı olması ve renginden dolayı dekoratif görünümde olması ile bina korkuluklarından mutfak musluklarına kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir. Ararat Metal; pirinç dekorasyon hizmeti vermektedir.

corten korten çelik dekorasyon

Korten Çelik Dekorasyon

Corten çelik; bilinen adıyla korten çelik, paslı çelik veya paslandırılmış çelik, bir tür karbon çeliktir. Eskitme tekniği ile üzerinde oluşan pas ile hava şartlarlarına yüksek mukavemet gösterir. Rengi ve sağlamlığı ile korten çelik dekorasyon, dış cephe uygulamalarında tercih edilmektedir.

Responsive ThemeForest Wordpress Theme Avada bigtheme.net/wordpress/themeforest/323-avada BIGtheme.net