Sahifa fully responsive WordPress News, Magazine, Newspaper, and blog ThemeForest one of the most versatile website themes in the world.

Kurumsal

Biz Kimiz?

Ararat Metal Yapı Dekorasyon, 2006 yılında 4 kardeş ile iş hayatına başladı. 2006 yılından beri Türkiye’nin önde gelen kuruluşları ile çalışmaya ve hizmet vermeye devam etmektedir. Ararat Metal Yapı Dekorasyon, proje müşavirlik ve inşaat konularında hizmet vermekte olup, kısa sürelerde bir çok ilki ve başarılı projeleri gerçekleştirmiş bir şirkettir. Ararat Metal Yapı Dekorasyon müşterilerinin isteği doğrultusunda, inşaat, yapı ve dekorayon işleri yapmaktadır. Referanslarımızda da görülebileceği üzere müşterilerimizin çoğunluğu inşaat ve yapı kalitesine önem veren firmalar oluşturmaktadır.

Sektöründe önde gelen kuruluşları ile yürüttüğümüz projeler kapsamında, mimari demir dekorasyonpaslanmaz dekorasyonpirinç dekorasyonçelik konstrüksiyon ve korten çelik dekorasyon referans işlerimizi ve proje detaylarını inceleyebilirsiniz.

ararat metal fabrika

Esenyurt lokasyonundaki 2000 M² kapalı, 1000 M² açık üretim tesisimiz.

Misyonumuz

Başlıca misyonumuz çağı takip eden dekorasyon ve yapı anlayışla sektörde özü koruyup yeni bir vizyon oluşturmak. Mimari mükemmellik, modernlik, ve teknolojinin akıllı kullanımıyla yeni nesil dekorasyon ve yapı anlayışını geleceğe taşımak. Sürekli üretken olan politikamızla yeni istihdam alanları yaratarak, ekonomiye katkıda bulunmak.

Vizyonumuz

Yapı ve dekorasyon sektöründe projelerimizle sunduğumuz hizmet çatısını, her geçen gün yükselterek müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamak ve her yeni projemizde etkin, gerçekçi, uygulanabilir çözümlerle ülke mimarisine geleneksel fikirlerden ziyade, yenilikçi, akılcı ve kalıcı değerler katmaktır.

Responsive ThemeForest Wordpress Theme Avada bigtheme.net/wordpress/themeforest/323-avada BIGtheme.net