Sahifa fully responsive WordPress News, Magazine, Newspaper, and blog ThemeForest one of the most versatile website themes in the world.

Alüminyum Cephe Sistemleri & Doğrama

Alüminyum giydirme cephelerin mimaride farklı uygulama imkânları sunmasının sonucunda; otel, hastane, okul, alışveriş merkezi, çok katlı ofis yapılarında, prestij amaçlı yapılarda fonksiyonellik ve estetik gerekçelerle yaygın bir kullanım alanı vardır. Ararat Metal, alüminyum cephe giydirme hizmetleri vermektedir. Alüminyum cephe uygulamaları alanında uzman mühendis ve mimar kadrosu ile projelendirmekte ve yetkin montaj kadrosu ile uygulanmaktadır.

Alüminyum Cephe Sistemleri

Günümüz cephe tasarımları; prestij, estetik, fonksiyonellik, konfor ve özellikle enerjinin korunmasına yönelik olarak yapıyı tümüyle saran, giydiren bir anlayış ortaya çıkarmaktadır. Bu anlayış doğrultusunda yapı cephesini tümüyle saran alümiyum cepheler, giydiren ve alüminyum doğrama cephe profilleri kullanılarak oluşturulan konstrüksiyona, alüminyum cephe giydirme uygulamaları yapılmaktadır. Alüminyum cephe giydirme uygulamaları bina cephesine estetik bir görünüm kazandırdığı için büyük çaplı kuruluşlar tarafından tercih edilmektedir.

alüminyum cephe sistemleri

Alüminyum giydirme cepheler, projesinde belirtilen açıklıklarda ve her katın döşeme betonuna alüminyum veya galvanizli çelikten üretilmiş ankarajlara bağlanan taşıyıcı düşey profiller ile bunlar arasına istenilen yüksekliklerde cam takabilmek ve bunları taşımak için düşey taşıyıcı profillere özel bağlantı elemanları ile bağlanan yatay kayıt profillerinden oluşmaktadır. Alüminyum giydirme cepheler; dış kabuğunu oluşturan ince cephe elemanları ile mekândan daha fazla faydalanmayı, iyi bir ses ve ısı yalıtımı sağlamayı, iklimlendirme cihazları ile homojen bir havalandırma sağlayarak mekânların kısa sürede ısıtılıp soğutulabilmesini sağlamaktadır. Temizlik ve bakımlarının kolaylığı kadar, hafifliği ile yapıya az yük binmesini sağlayan özellikleri ile çevresiyle uyumlu, estetik ve modern bir dış görünüme sahip alüminyum giydirme cepheler, kullanıcılar tarafından içinde yaşanmaktan memnuniyet duyulan binalar olarak karşımıza çıkmaktadır.

alüminyum vitrin

Alüminyum Vitrinler & Alüminyum Teşhir Elemanları

Firmaların ürünlerini sergiledikleri, müşteri ile ilk temasın sağlandığı, reklam ve satış grafiğini etkileyen bir unsur olarak kullanılan alüminyum mağaza vitrinlerine; şehir merkezlerinde, iş yerlerinin yoğun olduğu bölgelerde, çok katlı çarşılarda, cadde ve yol kenarlarında sıklıkla rastlanılmaktadır. Çevresi ile uyumlu, alüminyum modern yapı malzemeleri ve üretim teknolojileri kullanılarak üretilmiş alüminyum mağaza vitrinlerini izlemek, renkli ve ışıklı cazibesine kapılmak artık günlük yaşantımızın vazgeçilmez unsurlarından biri haline gelmiştir.

Teknolojiyi ve estetiği birleştiren alümiyum mağaza vitrinlerinin, müşteri çekim merkezi olmasının dışında, darbelere karşı mukavemetli olması, korozyona dirençli olması, sağlam ve uzun ömürlü olması da alüminyum malzeme tercihinin avantaları arasındadır. Bu beklentilerin tümünü birden alüminyum profiller ve yapı elemanları kullanılarak oluşturulmuş mağaza vitrinleri karşılamaktadır. Alüminyum profillerin üstün mekanik özellikleri, estetik ve fonksiyonelliği günümüzde yaygın olarak mağaza vitrinlerinin üretiminde alüminyum kullanılmasını sağlamıştır.

Alüminyum Cephe Sistemleri Uygulama & Alüminyum Doğrama İmalatı

Ararat Metal; işletme ve evler için Alüminyum Cephe, Alüminyum Cephe Sistemleri, Alüminyum Cephe Kaplama, Alüminyum Cephe Giydirme, Alüminyum Cephe Ankrajı, Alüminyum VitrinAlüminyum Doğrama, Alüminyum Doğrama Kapı, Alüminyum Doğrama Pencere, Alüminyum Profil tasarım, projelendirme ve uygulama hizmetleri vermektedir. Esenyurt / İstanbul’da bulunan üretim tesisimizde imal edilen korozyona dayanıklı dekoratif alüminyum cephe, alüminyum vitrin ve yapı elemanları tüm Türkiye’de uzun yıllar kullanılmaktadır.

Responsive ThemeForest Wordpress Theme Avada bigtheme.net/wordpress/themeforest/323-avada BIGtheme.net