Sahifa fully responsive WordPress News, Magazine, Newspaper, and blog ThemeForest one of the most versatile website themes in the world.

Çelik Çatı İmalatı ve Kurulumu

Çelik çatılar binanın yukarıdan gelen dış etkilerden korunması, yapı estetiğini sağlamak amacı ile yapılır. Çelik çatı şekli binanın çatı katı özellikleri, iklim yapısı gibi durumlara göre değişiklik göstermektedir. Çelik çatı yapımı binanın dış görünümünü estetik olarak güzelleştirdiği gibi, yanlış uygulanan çelik çatı kurulumu binaya çok şey kaybettirir. Çelik çatılar genellikle kafes ve uzay sistem kullanılarak yapılır. Çelik çatı çeşitleri üçgen çelik çatı, trapez çelik çatı ve parabolik çelik çatıdır. Çelik çatılar, konutlardan çok genellikle işletmeler ve iş merkezlerinde kullanılır.

çelik çatı
çelik çatı imalatı
çelik çatı kurulumu

Çelik çatı imalatı ve kurulumu

Ararat Metal olarak; işletme ve konutlar için çelik çatı imalatı, projelendirme ve kurulum hizmetleri vermekteyiz. Çelik konstrüksiyon uygulamarı kapsamında çelik çatı, çelik temel, çelik kolon, kiriş ve çelik yapı elmanları, alanında uzman mimar ve mühendis kadromuz ile projelendirilmekte ve uygulanmaktadır. Esenyurt / İstanbul’da bulunan üretim tesisimizde imal edilen korozyona dayanıklı çelik yapı elemanları tüm Türkiye’de uzun yıllar güvenle kullanılmaktadır.

Responsive ThemeForest Wordpress Theme Avada bigtheme.net/wordpress/themeforest/323-avada BIGtheme.net