Sahifa fully responsive WordPress News, Magazine, Newspaper, and blog ThemeForest one of the most versatile website themes in the world.

Demir Doğrama İmalatı

Demir doğrama günümüz yapılarında çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Evler de ve işletmelerde kullanılan demir doğrama pencere, demir doğrama vitrin ve yapı elemanlarına demir doğrama adı verilir. Önceleri ahşaptan yapılan bu doğramalar günümüzde uzun ömürlü ve korozyona dayanıklı olması sebebiyle demirden yapılmaktadır. Ararat Metal; işletme ve evler için demir doğrama imalatı ve uygulama hizmetleri vermektedir.

demir doğrama

Demir doğramanın avantajları

• Demir doğrama uzun ömürlüdür.
• Demir doğramanın yıllık bakım giderleri azdır.
• Demir doğrama darbelere karşı dayanıklıdır.
• Demir doğramanın montajı kolaydır.
• Demir doğrama seri üretime uygundur.
• Demir doğramada malzeme israfı azdır, çevreyi korur.
• Demir doğrama yangın ve hırsızlığa karşı güvenlidir.
• Demir doğrama yağmur, rüzgar ve ısı korozyonuna dayanıklıdır.
• Demir doğramanın maliyeti düşüktür.

Demir Doğrama Vitrin

Vitrinler; tanıtılması istenilen eşyaların sergileneceği tarzda tasarlanması gereken, camlı veya raf şeklindeki yapı elemanlarıdır. Vitrinler ürünleri müşterilere tanıtmaya yardımcı eşyalardır. Vitrinler kullanım amacına göre farklı metal doğramalarla birlikte kullanılabilir. Demir doğrama vitrinler sergilenecek eşyaya göre çeşitli şekillerde isteğe bağlı olarak üretilmektedirler. Vitrinler tanıtılacak ürüne göre teşhir vitrinleri ve mağaza vitrinleri olarak iki çeşittir.

demir doğrama vitrin
magaza-vitrinleri

Mağaza vitrinleri mağazaların ön cephelerinde ürünlerin tanıtıldığı demir doğramadan yapılmış bölmelerdir. Düz ve gömme tip olarak üretilmektedir. Mağaza ve benzeri işletmelerin, ürünlerini sergilemek ve tanıtmak amacıyla müşterine sundukları metal aksamlı, bölmeli raflara teşhir vitrinleri adı verilir. Dış cephe vitrinleri, gömme vitrinler, ayaklı vitrinler, asma dolap vitrinler ve tezgah vitrin şeklinde üretilirler. Ararat Metal; mağaza ve benzeri işletmeler için mazağa vitrinleri ve teşhir vitrinleri tasarım, projelendirme, imalat ve uygulama hizmetleri vermektedir.

Demir doğrama imalatı

Ararat Metal; işletme ve evler için demir doğrama kapı, demir doğrama pencere, demir doğrama vitrin, demir doğrama panjur tasarım, projelendirme ve uygulama hizmetleri vermektedir. Esenyurt / İstanbul’da bulunan üretim tesisimizde imal edilen korozyona dayanıklı dekoratif demir doğramalar tüm Türkiyede uzun yıllar kullanılmaktadır.

Responsive ThemeForest Wordpress Theme Avada bigtheme.net/wordpress/themeforest/323-avada BIGtheme.net