Sahifa fully responsive WordPress News, Magazine, Newspaper, and blog ThemeForest one of the most versatile website themes in the world.

Sac Bükme, Kesme ve Delme

Ararat Metal; geniş makine parkuru ile kendi üretim bandında olan işlerle birlikte mühendislik ve mimarlık firmalarına sac bükme, sac delme ve sac kesme hizmetleri vermektedir. Demir dekorasyon ve demir doğrama hizmetlerimizin dışında diğer metal işleriniz için de profesyonel hizmet veriyoruz.

sac bükme

Sac Bükme

Sac bükme işlemi, sacın dayanıklılığını artırır ve deforme olmasını engeller. Sac bükme yapılan işlerin dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlar. Sac bükme işlemi abkant presler ve özel kalıplar ile yapılır. Daha sonra düzeltme gereken noktalar kenarlanarak bükme işlemi tamamlanır. Sac kenar bükme hizmetlerimiz içinde köşe çıkarma, tek büküm yapma, iki büküm yapma, köşe düzeltilmesi işlemleri de yapılmaktadır. Sac bükme saca dayanım kazandırmaktadır.

Sac Kesme

Sac kesme işlemi; talaş kaldırarak kesme, makine testeresi ile kesme, hidrolik testere ile kesme ve şerit testere ile kesme olarak yapılabilmektedir. Sac kesme ile metal saca şekil vermek için yapılır. Profil kesme için kullanılan kesim makinaları ve testereler genellikle sac kesme için de kullanılır. Sac kesmede en yayın kullanılan yöntem giyotin makaslar ile kesimdir. Bu sac kesme türünde talaş koparmadan kesme yapılır. Giyotin makas ile kesim düz parçaların kesiminde kullanılmaktadır.

sac kesme

Sac Kesme, Sac Bükme, Sac Delme Hizmetleri

Ararat Metal; makine parkındaki abkant presler, giyotin makaslar, şerit ve hidrolik testereler ile sac kesme, sac bükmesac delme ve sac büküm hizmetleri vermektedir. Kendi üretim bandındaki işlemlerimiz haricinde mimarlık ve mühendislik firmaları için hizmet vermekteyiz.

Responsive ThemeForest Wordpress Theme Avada bigtheme.net/wordpress/themeforest/323-avada BIGtheme.net